در بخش گياهان دارويي لاغري و كاهش وزن كه به صورت محصولات بسته بندي به مصرف كنندگان عرضه مي شوند، برندهاي مختلفي وجود دارد كه هر كدام داراي قيمت هاي مختلف و البته كيفيت متفاوتي هم هستند. از جمله چاي دكتر سينا يكي از اين محصولات است كه در اين مقاله به طور كامل در مورد خواص و كيفيتت آن براي شما صحبت كرده ايم.

 

چاي لاغري دكتر سينا براي بسياري از كساني كه به دنبال محصولات برتر در حوزه رژيم هاي لاغري هستند، نامي آشنا است. ما به شما روش استفاده از اين نوع چاي را آموزش مي دهيم تا كاهش وزن منطقي و مناسبي داشته باشيد. در اين روش در مدت زمان يك ماه، البته با كمك از ورزش و آب درماني، مي توانيدد كاهش وزن قابل توجهي را داشته باشيد. اين رژيم مورد آموزش ما، رژيم چاي سبز دكتر سينا و جوجه نام دارد.

قيمت چاي سبز دكتر سينا رد مقايسه با ساير برندهاي مشابه به نسبت كيفيتي كه دارد بسيار مناسب در نظر گرفته شده است و شما عزيزان درهر كجاي كشور كه باشيد مي توانيد اين محصول را به راحتي تهيه نماييد:

براي خريد چاي لاغري دكتر سينا در قالب يك بسته با قيمت ۴۰ هزار تومان مي توايند بروي دكمه زير كليك نماييد :

براي تهيه اين محصول در قالب يك پكيج سه ماهه با قيمت ۱۰۵ هزار تومان مي توانيد بروي دكمه زير كليك نماييد:

براي خريد تلفني با شماره ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۳ تماس حاصل فرماييد.

چاي سبز دكتر سينا

 

شما در اين رژيم در وعده هاي مختلف بايد برنامه اي به شرح زير داشته باشيد:

در وعده صبحانه ناشتا: ۱ فنجان چاي سبز سينا + نيم ساعت ورزش هوازي را بايد در برنامه رعايت كنيد.

۱ساعت تا ۲ ساعت بعد از وعده ناشتا :

۱كف دست نان تست جو يا نان جو + ۱ قوطي كبريت پنير كم چرب و كم نمك + ۱فنجان چاي سينا مورد مصرف قرار گيرد.

در ميان وعده صبح مي بايست ۲ فنجان چاي سبز دكتر سينا + ۱ عدد سيب با پوست را ميل كنيد.

برنامه غذايي مخصوص وعده نهار: ۱سيخ جوجه كباب اندازه ۲۵۰ گرم گوشت سينه مرغ بدون چربي و روغن و پوست يا همين اندازه گوشت مرغ پخته يا گريل شده.

برنامه غذايي ميان وعده بعد از ظهر: ۲ فنجان چاي لاغري سينا نهايتا تا ۵ ساعت قبل از خواب + ۱عدد ميوه فصل

اگر جزو آن دسته از افرادي هستيد كه جهت چربي سوزي از رژيم غذايي هم استفاده مي كنيد توصيه مي كنيم كه با استفاده از وزنه، ماهيچه هاي خود را آماده نگه داريد. ذكر اين نكته به اين دليل بود كه در رژيم كاهش وزن، خطر كاهش ماهيچه هم علاوه بر چربي سوزي وجود دارد و براي سلامت بدن مضر است. بنابريان از وزنه و تمرينهايي در اين رابطه استفاده كنيد چرا كه تمرين با وزنه علاوه بر حفظ ماهيچه ها باعث سوزاندن كالري بيشتر مي شود كه همين خود فرايند كاهش وزن را سريعتر مي كند.

 

براي خريد چاي لاغري دكتر سينا در قالب يك بسته با قيمت ۴۰ هزار تومان مي توايند بروي دكمه زير كليك نماييد :

براي تهيه اين محصول در قالب يك پكيج سه ماهه با قيمت ۱۰۵ هزار تومان مي توانيد بروي دكمه زير كليك نماييد:

براي خريد تلفني با شماره ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۳ تماس حاصل فرماييد.

 

به اين ترتيب در كنار ورزش هاي مناسب و با مصرف انواع دمنوش هاي لاغري از مارك سينا مي توانيد يك دوره كاهش وزن ايده آل داشته باشيد. اما به ياد داشته باشيد كه متاسفانه در بازار تقلب هر محصولي ساخته شده است و چاي با نام دكتر سينا هم از اين قاعده مستثني نيست. چاي لاغري دكتر سينا اصل را بايدد بنا به مارك و مشخصات توليد آن بشناسيد و خريداري كنيد. در اين خصوص كارشناسان و كساني كه قبلا اين نوع چاي را مورد مصرف قرار داده اند مي توانندد راهنمايان خوبي بر اي شما باشند.

چطور بدون عوارض چربي هاي بدن را آب كنيم؟

بهترين و بي عارضه ترين شيوه چربي سوزي، نوشيدن چاي لاغري سينا است. اين يك پيشنهاد خاص است كه براي بسياري از افرادي كه از چاقي رنج مي بردند راه چاره اصولي بود و اميدواريم شما هم از نتيجه نوشيدن اين چاي سينا راضي باشيد. پيشنهاد خاص ديگر ما مصرف چاي سبز دكتر سينا است. از خواص چاي سبز براي لاغري و كاهش وزن ممكن است شما هم شنيده باشيد. بواسطه تمام خاصيت هاي اين نوع چاي براي لاغري و چربي سوزي ما چاي دارويي سبز با نام سينا را به شما پيشنهاد مي كنيم كه مورد مصرف قرار دهيد تا از فوايد فوق العاده آن بهره بگيريد.

در حقيقت چاي سبز لاغري دكتر سينا همه خاصيت هاي چاي گياهي سبز اصل براي چربي سوزي را دارا مي باشد.

مطمئن باشيد كه چاي سينا لاغري بهترين انتخاب براي رسيدن به لاغري و كاهش وزن است و سعي كنيد در طول روز يك فنجان از اين چاي را ميل كنيد. به محصولات دكتر سينا اعتماد داشته باشيد چرا كه بهترين انتخاب براي سلامت عمومي بدن و رسيدن به كاهش وزن هستند.

برنامه غذايي مخصوص وعده شام: سالاد كاهو كه بايد شامل سينه مرغ پخته بدون روغن خرد شده ۱۰۰ گرم. كاهو خرد شده ۲ ليوان. كلم سفيد و قرمز خرد شده ۱ ليوان. ۲قاشق نخود فرنگي باشد + سس روغن زيتون و ماست (۱ قاشق روغن زيتون + ۲قاشق ماست و ادويه)

دمنوش لاغري دكتر سينا يكي از بهترين روشهاي چربي سوزي و كاهش وزن است و چنانچه اصول چربي سوزي را بدانيد، به راحتي مي توانيد وزن كم كنيد.

چنانچه در نظر داريد كه روند كاهش وزن را آغاز كنيد،  آگاهي از اين نكته كه بدن شما به چه روشي از كالري به عنوان منبع سوخت بهره مي گيرد، مي تواند در گزينش برنامه بدنسازي مناسب به شما كمك كند. اين را بدانيد كه انرژي ما از طريق چربي ،كربوهيدرات و پروتئين تامين مي شودغ در حاليكه اكثر مردم بيشترين مقدار انرژي خود را از طريق چربيها به دست مي آورند.

يكي از معمول ترين روشهاي لاغري در دوران معاصر استفاده از روشهاي رايج در طب سنتي است. در طب سنتي گياهان دارويي زيادي براي كاهش وزن و چربي سوزي وجود دارد كه به روشهاي مختلف هم مورد استفاده قرار مي گيرند. از جمله به صورت پودر ممكن است مورد استفاده قرار گيرند و يا به صورت دمنوش مورد مصرف قرار گيرند. در بازار هم محصولات گياهي لاغري به صورت بسته بندي و صنعتي وجود دارند و هم به صورت سنتي در عطاري هاي اين محصولات به فروش مي رسند.

ما بر اين تصور هستيم كه چنانچه چربي بيشتري را به عنوان سوخت مورد مصرف قرار دهيم، چربي كمتري براي ذخيره در بدن باقي مي ماند. اما واقعيت آن است كه استفاده از چربي به عنوان منبع انرژي الزاما منجر به كاهش چربي ذخيره در بدن نمي شود.

اشاره به اين نكته بسيار مهم است كه بدانيد بدن شما چگونه انرژي مورد نيازش را تامين مي كند و سپس مطابق آن راه چربي سوزي را انتخاب كنيد؛ به اين طريق و با آگاهي عمل كردن باعث مي شود كه كاهش وزن مناسبي داشته باشيد.

در ادامه بايد گفت كه بدن هر انسان نرمالي در درجه اول چربي و كربوهيدرات را به عنوان منبع سوخت مصرف مي كند. ميزان مصرف پروتئين موجود در بدن در جريان تمرين كم است ولي پس از تمرين از پروتئين جهت بازسازي بافت ماهيچه بهره گرفته مي شود.

نكته كاربردي براي ورزشكاران آن است كه ميزان استفاده از اين دو نوع منبع انرژي در بدن، يعني چربي و كربوهيدرات به نوع تمريني بستگي دارد كه انجام مي دهيد. به عنوان مثال، براي تمريناتي با شدت بالا، ار قبيل دو سرعت،بدن كربوهيدراتها بيشتر به نسبت چربي مي سوزاند و به همين علت است كه فرايند تبديل كربوهيدرات به انرژي بسيار مناسب تر از فرايند شكستن چربي و تبديل آن به انرژي است. روند سوختن چربي ها هم در بدن به اين صورت است كه براي تمرينات و فعاليتهايي طولاني و كم سرعت، چربيها بيشتر از كربوهيدراتها مورد مصرف قرار مي گيرند.

ذكر يك نكته مهم براي چربي سوزي و براي كاهش وزن: مهم نيست چه نوع انرژي مصرف مي كنيد بلكه مهم آن است كه چه ميزان كالري را بيشتر از آنكه مورد مصرف قرار دهيد، مي سوزانيد. در واقع اين يك نگاه ساده در خصوص انرژي مورد نياز شما است.اينكه در برنامه هاي كاهش وزن و لاغري، مهم سوزاندن كالري بيشتر است نه سوزاندن چربي بيشتر؛ چيزي كه اكثر افراد از آن غافل هستند و مسير اشتباه را براي چربي سوزي در پيش مي گيرند. اما اين نكته مهم را بدانيد كه در كل هر چه بيشتر فعاليت انجام دهيد، كالري بيشتري را مي سوزانيد. به عنوان يك نتيجه گيري كلي از بحث انجام گرفته در اين بخش بايد گفت كه استفاده از نوع انرژي چربي براي تمرين ، به معني سوزاندن كالري بيشتر نيست.

براي خريد چاي لاغري دكتر سينا در قالب يك بسته با قيمت ۴۰ هزار تومان مي توايند بروي دكمه زير كليك نماييد :

براي تهيه اين محصول در قالب يك پكيج سه ماهه با قيمت ۱۰۵ هزار تومان مي توانيد بروي دكمه زير كليك نماييد:

براي خريد تلفني با شماره ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۳ تماس حاصل فرماييد.

معرفي محصول جديد از اين برند

چاي لاغري دكتر سينا فرمول ۲ محصول تازه و جديد اين شركت است كه در ادامه به طور كامل در مورد آن صحبت كرده ايم. خوب است بدانيد كه اين نوع چاي كاملا گياهي است و با مخلوطي از گياهان كه دارد مي تواند تاثير بسيار زيادي را در كاهش وزن شما داشته باشد.

در مورد شكل ظاهري اين چاي،  بايد بدانيد كه اين چاي از نوع پاكتي است و چاي پاكتي هم به علت نوع دم كشيدني كه دارد موثرتر از نوع تي بگي آن است. در مورد حجم چاي مورد اشاره از مارك سينا بايد بدانيد كه  به طور تقريبي حجم آن دو برابر چاي تي بگي است.

براي تشخيص اصل از بدل اين نوع چاي، شما مي توانيد با وارد كردن باركد درج شده روي آن در سايت ايران كد مجوز و نام كالا را در بخش كاتالوگ ببينيد و اصل بودن كالا را تشخيص دهيد. چنانچه كالا و يا كالايي نمايش داده نشد، مطمئن باشيد كه محصول خريداري شده شما تقلبي است.

چاي سينا

اين محصول از شركت توليدي سينا، با بهره گيري از نوع تركيب خاص و كارشناسي شده و فراوري خاص مي توانيد بهترين چاي لاغري براي مصرف كنندگان باشد.

در واقع چاي فرمول ۲ با نام سينا ايرادات پيشين در فرمول يك را برطرف كرده و با تركيب منحصر بفرد خود روانه بازار مصرف شده است.

در مورد اثر گذاري محصول فرمول دو سينا، بايد به سه روش تاثيرگذاري به شرح زير اشاره كرد:

كاهش اشتها
دفع چربي
چربي سوزي
خاصيت كاهش اشتهاي محصول مورد معرفي قرار گرفته يكي از كمياب ترين تركيبات در ميان انواع چاي و دمنوش هاي لاغري است كه بيشترين ميزان تاثيرگذاري را بر مصرف كننده دارد.

چگونه فرمول ۲ چاي مارك سينا باعث كاهش اشتها مي شود؟

بايد بدانيد كه در تركيبات محصول نامبرده يك نوع جلبك دريايي وجود دارد كه با دم كردن و مصرف آن در معده با مايعات موجود حالتي ژلاتين گونه در معده ايجاد مي شود كه فضاي خالي را پر مي كند كه منجر به  جلوگيري از ايجاد اشتهاي كاذب مي شود؛ همين اشتهاي كاذب علت اصلي جاقي و اضافه وزن است كه بايد از آن پيشگيري كرد.

در تركيبات چاي مورد بحث، خوب است بدانيد كه از گل محمدي و برگ درخت سنا استفاده شده است كه از تركيب عملكرد انها چربي از بدن فرد دفع مي شود و با اين ضيوه  ميتوان از جذب چربي اضافه در  بدن جلوگيري كرد.

چاي لاغري سينا

 

اگر طعم نعناع را مي پسنديد براي كاهش وزن خود از اين نوع چاي استفاده كنيد چرا كه نعناع موجود در اين چاي سبب بهبود وضعيت دستگاه گوارش و عملكرد آن مي شود.

اگر با مشكل كلسترول مواجه هستيد حتما از اين نوع چاي بنوشيد چرا كه علاوه تركيبات اين چاي سبب دفع كلسترول بواسطه ادار از بدن فرد مي شود.

اما اين چاي دكتر سينا با اين فرمول جديد باعث چربي سوزي هم مي شود، چرا كه با نوشيدن اولين فنجان از آن، شما متوجه بالا رفتن دماي بدن خود خواهيد شد، و دقيقا به همين علت يعني با بالا رفتن سوخت و ساز و متابوليسم بدن كالري بيشتري در بدن مصرف مي شود كه كاهش وزن محسوسي نتيجه آن است.

پس در صورت امكان براي رسيدن به تناسب اندام، نوشيدن روزانه ۲ تا ۴ فنجان از اين چاي لاغري سينا را در برنامه روزانه خود قرار دهيد. تا نتيجه معجزه آساي آن را كه ۷۰ كالري انرژي ناشي از سوخت چربي ها است را ببينيد.

پس به طور خلاصه از بحث انجام گرفته در بالا، از جمله خواص اين نوع چاي بايد به موراد زير اشاره كرد:

بهترين محصول لاغري كه داراي مجوز بهداشتي مي باشد
داراي قويترين مكانيزم لاغري يعني كاهش اشتها ، چربي سوز و دفع چربي
از بين برنده اشتهاي كاذب و كاهنده واقعي اشتها
جلوگيري از جذب چربي به بدن
كشيدگي پوست و پيشگيري از چين و چروك
كاهش چربي هاي اضافه
دفع سم هاي موجود در سلول ها ي بدن
برطرف كننده كامل تورم
لاغر شدن متعادل بدن با ماندگاري بالا
متعادل كننده قند ، چربي و فشار خون در بدن
كاهش تري گليسيريد در بدن
تصفيه خون و سمع زدايي از كل بدن
تقويت كبد
بهبود سيستم گوارشي و كمك به عملكرد مناسب متابوليسم بدن
چه زمان از اين چاي بنوشيم؟

 

خريد چاي دكتر سينا

توصيه ما براي زمان استفاده : ۱ تا ۲ ساعت قبل از وعده هاي ناهار و شام است. در مورد ميزان استفاده نيز بايد بدانيد كه هر بار يك قاشق غذا خوري حدود ۴ تا ۷ گرم و در يك روز ۸ تا۲۰ گرم كفايت مي كند.

در مورد شيوه استفاده هم در داخل قوري يا هر ظرفي كه مورد نظرتان هست، يك قاشق از اين چاي را بريزيد بعد ۲ ليوان آب سرد روي آن بريزيد و اجازه دهيد تا بجوشد. دقت كنيد كه بيشتر از ۳ دقيقه در حالت جوش نماند و نكته مهمتر آن كه موقع جوشيدن چند بار هم بزنيد. بعد از اين مراحل، با صافي چاي اماده شده را صاف كنيد و بگذاريد تا كمي خنك شود و سپس بنوشيد.

كدام دسته از افراد از اين چاي ننوشند؟

–  ان دسته از كساني كه دچار بيماري هاي حاد از قبيل بيماري سرطان هستند و يا به هر دليلي تحت شيمي درماني هستند.

–  بيماران قلبي و كليوي از اين چاي استفاده نكنند. همينطور خانم هاي باردار و يا شيرده در مصرف اين محصول دقت كنند و ترجيحا مورد مصرف قرار ندهند.

– مصرف اين نوع چاي براي كودكان زير ۱۰ سال و افراد مسن  بايد زير نظر پزشك متخصص صورت گيرد.

تركيبات اين محصول با فرمول جديد :

چاي سبز ، نعناع ، زيره سياه ، زيره سبز ، گلمحمدي ، برگ سنا ، جلبك دريايي مهمترين تركيبات چاي مورد بحث هستند. به اين ترتيب مي توان ادعا كرد كه تركيبات چاي لاغري دكتر سينا بهترين تركيبات براي چربي سوزي هستند. و اگر برنامه كاهش وزن داريد و مي خواهيد با ورزش و روشهاي گياهي بي ضرر اينن كار را انجام دهيد، و در اين راستا از طريق مطالعه يا از طريق پيشنهاد اطرافيان با روش هاي گياهي لاغري آشنايي پيدا كرده ايد، بايد بدانيد كه دمنوش گياهي لاغري دكتر سينا يكي از بهترين اين انواع چاي هاي گياهي است كه مي توانيد مورد استفاده قرار دهيد. ما با اطمينان خاطر به شما مي گوييم كه اگر به دنبال دمنوش مناسب براي كاهش وزن هستيد، دمنوش گياهي دكتر سينا بهترين گزينه است كه مي توانيد مورد استفاده قرار دهيد و سريع ترين و بهترين نتيجه راا حاصل كنيد. در حقيقت چاي سينا لاغري ماندگاري را براي شما به ارمغان مي آورد. اگر چاي لاغري سينا فرمول ۲ را امتحان كرده ايد حتما به تاثير آن در چربيي سوزي اعتماد داريد.

به اين ترتيب اگر از طرفداران نوشيدن چايي هستيد اين نويد را به شما بدهيم كه چايي لاغري دكتر سينا را هم براي سلامت و سوزاندن چربي هاي اضافه بدن تان مد نظر داشته باشيد.

خلاصه اينكه در زمان انتخاب چاي دارويي از نوع سبز براي لاغري شما مارك ها و برندهاي مختلفي را پيش رو داريد كه چاي سبز سينا يكي از بهترين برندها است.

روشهاي مختلفي براي خريد چاي لاغري دكتر سينا وجود دارد كه ما روش اينترنتي را به شما پيشنهاد مي كنيم. اين نكته را مد نظر داشته باشيد كه براي خريد چاي دكتر سينا اصل حتما از روشهاي مطمئن استفاده كنيد.

قيمت چاي لاغري دكتر سينا براي همه مناسب است.  در واقع همه محصولات اين برند از قيمت مناسب برخوردار استند از جمله قيمت چاي دكتر سينا براي همه اقشار جامعه مطلوب و مناسب است.

در پايان اين مقاله براي ان دسته از عزيزاني كه برنامه چربي سوزي را آغاز كرده اند آرزوي موفقيت داريم و اميدواريم معرفي انواع دمنوش ها و چايي هاي اشاره شده مفيد باشند و شما بتوانيد بدون عارضه و در كمترين زمان ممكن كاهش وزن قابل توجهي داشته باشيد، البته يك كاهش وزن ماندگار كه انگيزه اي باشد براي ساير اطرافيان شما كه درگير اضافه وزن هستند.

دمنوش هاي لاغريچاي لاغري ۵۰۴۰چاي لاغري دكتر سينا ,قهوه سبز رژيميدمنوش براي آرامش اعصاب  , چاي كرفس ۵۰۴۰ , دمنوش دربندپكيج لاغري ۵۰۴۰خريد چاي سفيد۱۱۱ قهوه اي